ARTESTHETIC – BO MEDYCYNA i KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA 

JEST SZTUKĄ

ArtEsthetic to Klinika Medycyny i Kosmetologii Estetycznej w Świętokrzyskim Centrum Medycznym Artmedik w Kielcach.

Pomysł na klinikę zrodził się z naszych marzeń o miejscu, w którym każdy z Nas będzie mógł świadomie wpłynąć na swój wygląd stając się najlepszą wersją siebie.  To miejsce, w którym spotkacie wykwalifikowanych lekarzy i kosmetologów, dla których najważniejszym celem jest piękno i zdrowie Twojej skóry.

Medycyna estetyczna ma ogromne możliwości w zakresie korygowania niedoskonałości, regeneracji skóry i opóźniania procesów starzenia się.              W naszym gabinecie medycyny estetycznej pomagamy Pacjentom uzyskać upragniony świeży, młody wygląd i odkrywać drzemiące w nich piękno.

Nasz zespół to lekarze i kosmetolodzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, poszerzają wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach indywidualnych. Stale pogłębiają swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach związanych z dermatologią i medycyną estetyczną. Nasz zespół tworzą ludzie z zamiłowaniem do piękna, dla których praca jest ogromną pasją i radością.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na spotkanie z nami, gdzie w przyjaznej atmosferze, podczas bezpłatnej konsultacji wspólnie zastanowimy się nad pozytywnym kierunkiem zmian. Na podstawie Twoich oczekiwań i wskazań opracujemy indywidualnie dobrany plan, dzięki któremu nie tylko poprawimy wygląd, ale również i jakość skóry. Zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii pozwalają pozbyć się zarówno oznak starzenia jak i poprawić defekty estetyczne naszego wyglądu, co dodaje pewności siebie i zwiększa samoakceptację.

Klinika Artesthetic oferuje pełną gamę zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej z wykorzystaniem najwyższej jakości certyfikowanego sprzętu oraz przebadanych i pewnych preparatów wiodących firm na rynku, aby zapewnić swoim Pacjentom bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanych zabiegów.

W szerokiej gamie zabiegów znajdują się m.in. te działające przeciwstarzeniowo, regenerująco i liftingująco, poprawiające elastyczność i jakość skóry, działające na zlokalizowaną tkankę tłuszczową oraz te, w których borykamy się z problemem zdrowotnym jak leczenie nadpotliwości, bólów migrenowych głowy, bruksizmu, blizn, przebarwień czy łysienia. Ponadto szczególnie w okresie jesienno-zimowym Pacjentom polecamy laseroterapię – w klinice dysponujemy jednym z najlepszych laserów frakcyjnych CO2, lampą do fototerapii fotodynamicznej, które są doskonałym sposobem nie tylko na nieinwazyjny lifting i odmłodzenie skóry, ale także na pozbycie się przebarwień, blizn oraz zmian potrądzikowych.

Należy pamiętać, że zastosowanie nowoczesnych terapii z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii nie wyłącza Pacjenta z normalnego, codziennego życia oraz w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i pozwala osiągnąć maksymalne efekty przy jednoczesnej minimalnej ingerencji z zewnątrz. To co wyróżnia naszą Klinikę to holistyczne podejście do problemów Pacjenta i szczególna dbałość o zachowanie harmonii, stosowaną pielęgnację domową oraz profilaktyczne działania przeciwstarzeniowe. Nasz zespół przywiązuje dużą uwagę, aby wizyty odbywały się w bezstresowej i miłej atmosferze.

Celem Artesthetic jest podkreślenie Twoich rysów twarzy i wydobycie naturalnego piękna, pozbycie się mankamentów i defektów, które powodują dyskomfort w codziennym życiu.

Jesteśmy Tu dla Ciebie.

Artesthetic to Klinika medycyny i chirurgii estetycznej znajdujący się w Świętokrzyskim Centrum Medycznym Artmedik przy ul. Robotniczej 1. Ogromnym atutem lokalizacji jest całodobowa rejestracja, dzięki czemu, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, Pacjenci mają zapewnioną 24-godzinną opiekę i możliwość kontaktu z personelem medycznym w razie jakichkolwiek wątpliwości. W budynku gdzie znajduje się gabinet znajdziecie również całodobową aptekę.