ArtEsthetic - Gabinet Medycyny Estetycznej

O Gabinecie

 

Artesthetic - bo medycyna estetyczna jest sztuką

Artesthetic to gabinet medycyny estetycznej w Świętokrzyskim Centrum Medycznym Artmedik w Kielcach.

Pomysł na gabinet zrodził się z naszych marzeń o miejscu, w którym każdy z Nas będzie mógł świadomie wpłynąć na swój wygląd stając się najlepszą wersją siebie. To miejsce, w którym spotkacie wykwalifikowanych lekarzy, dla których najważniejszym celem jest piękno i zdrowie Twojej skóry.

Medycyna estetyczna ma ogromne możliwości w zakresie korygowania niedoskonałości, regeneracji skóry i opóźniania procesów starzenia się. W naszym gabinecie medycyny estetycznej pomagamy Pacjentom uzyskać upragniony świeży, młody wygląd i odkrywać drzemiące w nich piękno.

Nasz zespół to dwie lekarki, które ukończyły wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od tamtej pory nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, poszerzają wiedzę z zakresu medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach indywidualnych. Stale pogłębiają swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach związanych z dermatologią i medycyną estetyczną. Nasz zespół tworzą kobiety z zamiłowaniem do piękna, dla których praca jest ogromną pasją i radością.

Pragniemy Was serdecznie zaprosić na spotkanie z nami, gdzie w przyjaznej atmosferze, podczas bezpłatnej konsultacji wspólnie zastanowimy się nad pozytywnym kierunkiem zmian. Na podstawie Twoich oczekiwań i wskazań opracujemy indywidualnie dobrany plan, dzięki któremu nie tylko poprawimy wygląd, ale również i jakość skóry. Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają pozbyć się zarówno oznak starzenia jak i poprawić defekty estetyczne naszego wyglądu, co dodaje pewności siebie i zwiększa samoakceptację.

Gabinet Artesthetic oferuje pełną gamę zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej z wykorzystaniem najwyższej jakości certyfikowanego sprzętu oraz przebadanych i pewnych preparatów wiodących firm na rynku, aby zapewnić swoim Pacjentom bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanych zabiegów.

W szerokiej gamie zabiegów znajdują się m.in. te działające przeciwwstarzeniowo, regenerująco i liftingująco, poprawiające elastyczność i jakość skóry, działające na zlokalizowaną tkankę tłuszczową oraz te, w których borykamy się z problemem zdrowotnym jak leczenie nadpotliwości, bólów migrenowych głowy, bruksizmu, blizn, przebarwień czy łysienia. Ponadto szczególnie w okresie jesienno-zimowym Pacjentom polecamy laseroterapię - w gabinecie dysponujemy jednym z najlepszych laserów frakcyjnych CO2, który jest doskonałym sposobem nie tylko na nieinwazyjny lifting i odmłodzenie skóry, ale także na pozbycie się przebarwień, blizn oraz zmian potrądzikowych.

Należy pamiętać, że zastosowanie nowoczesnych terapii z zakresu medycyny estetycznej nie wyłącza Pacjenta z normalnego, codziennego życia oraz w przeciwieństwie do chirurgii plastycznej nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i pozwala osiągnąć maksymalne efekty przy jednoczesnej minimalnej ingerencji z zewnątrz. To co wyróżnia nasz gabinet to holistyczne podejście do problemów Pacjenta i szczególna dbałość o zachowanie harmonii, stosowaną pielęgnację domową oraz profilaktyczne działania przeciwstarzeniowe. Nasz zespół przywiązuje dużą uwagę, aby wizyty odbywały się w bezstresowej i miłej atmosferze.

Celem Artesthetic jest podkreślenie Twoich rysów twarzy i wydobycie naturalnego piękna.

 

Artesthetic to gabinet medycyny estetycznej znajdujący się w Świętokrzyskim Centrum Medycznym Artmedik przy ul. Robotniczej 1. Ogromnym atutem lokalizacji jest całodobowa rejestracja, dzięki czemu, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, Pacjenci mają zapewnioną 24-godzinną opiekę i możliwość kontaktu z personelem medycznym w razie jakichkolwiek wątpliwości. W budynku gdzie znajduje się gabinet znajdziecie również całodobową aptekę.

Nasz zespół

Mamy ogromną przyjemność przedstawić zespół wykonujący zabiegi w Gabinecie Medycyny Estetycznej.

Nasze lekarki ukończyły wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od tamtej pory podnoszą swoje kwalifikacje, poszerzają wiedzę z zakresu medycyny estetycznej uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach indywidualnych. Stale pogłębiają swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach związanych z dermatologią i medycyną estetyczną. Nasz zespół tworzą kobiety z zamiłowaniem do piękna, dla których praca jest ogromną pasją i radością. 

lek. med. Agnieszka Szarecka
specjalista chorób wewnętrznych

lek. Agnieszka Szarecka

lek. med. Agnieszka Zawadzka-Domańska

lek. Agnieszka Zawadzka-Domańska